Ubezpieczenie, ubezpieczenia życiowe, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenie grupowe, Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, IKE, IKZE, Tomasz, Szarek, Rodzinny, Doradca, Ubezpieczeniowy. Tel.:, 607 792 735, e-mail:, poczta@tomaszszarek.pl

Krótko o sobie

Foto Rodzinny Doradca Ubezpieczeniowy Tomasz Szarek Agent PZU

Od 2009 roku jestem

przedsiębiorcą.

Moja droga do dzisiejszej pasji jest poprzedzona wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałem w różnych sytuacjach życiowych, zawodowych, biznesowych będąc na różnych stanowiskach, w różnych organizacjach.

Moja wizja Rodzinnego Doradcy Ubezpieczeniowego to wyjście naprzeciw temu trudnemu zadaniu jakim jest Agent Ubezpieczeniowy. Dzisiaj kreuje nową odsłonę Zawodu Zaufania Publicznego.

Ocenę mojej wizji pozostawiam Tobie drogi przyjacielu.

O sobie:

Jestem otwarty na ludzi i nowe doświadczenia. Każde zlecenie traktuję jak wyzwanie. Łamię stereotypy i wychodzę zawsze na przeciw oczekiwaniom klienta. Zostałem obdarzony umiejętnością szybkiego uczenia się – dlatego nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Praca z ludźmi jest dla mnie źródłem motywacji i rozwoju. Jestem wszechstronny, komunikatywny, a kreatywność ze mnie kipi.

Prywatnie: Mąż Gabrieli wspaniałej osobistości (kiedyś powiedziała o mnie: <<Wiesz, Ty to jesteś taką „Złotą Rączką w świecie biznesu”>>) Ojciec Weroniki i Wiktorii.

 

Troszkę o doświadczeniu:

Wiele, wiele nauki, wiedzy i doświadczenia praktycznego:

– Efektywność Własna – 6-cio miesięczny proces LMI (uczestnik, koordynator)
– Zarządzanie Zasobami Ludzkimi – magisterium
– Administracja Samorządowa w Strukturach Europejskich – licencjat
– Proces Selekcji i Rekrutacji – WYG InternationalWprowadzenie na rynek nowego modelu produktu (wentylator przemysłowy).
– Tytuł handlowca regionu śląsk.
– Stworzenie i wdrożenie strategi wizerunku firmy.
– Organizacja wyjazdów integracyjnych.
– Tworzenie stron i sklepów internetowych.

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *